MÖBLER / Bord / Matsalsbord 6104275
nr 610 4275
Matsalsbord
50-tal, pelarfot, en ilägg, Dia115, höjd: 75
Kondition: slitage, skador
Utrop:
100 kr
Såld:
1.400 kr
måndag 16 november 2009
kl 19:48:35
500 kr
400 kr
500 kr
600 kr
900 kr
800 kr
950 kr
1.300 kr
1.200 kr